Revshare – czym tak na prawdę jest? 1


revshare

Czym jest Revshare?

Witajcie, kolejny raz spotykamy się. Dzisiaj chciałbym odpowiedzieć na wyżej wymienione pytanie. A dokładniej czym jest popularnie nazywany Revshare (pełna nazwa Revenue Share). Na te i inne pytania odpowiem w dzisiejszym artykule, w kolejnym naszym krótkim spotkaniu.

 Revenue Share– czyli zacznijmy od początku.

Dlaczego od początku? Revshare był pierwszym programem, którym się zainteresowałem. W czasach gdy raczkowałem, rozpocząłem inwestycję w dosyć znany program MX World. Przejdźmy do sedna, na czym polega i czym się wyróżnia program Revenue Share. W dużym skrócie jest to zasada oparta na podziale zysków, w zamian za inwestycje firma dzieli się z nami swoimi przychodami. Lecz, nie ma nic za darmo, zazwyczaj w potocznie zwanych Revshare’ach musimy wykonać jakąś „prace”, głownie to wykupienie reklamy i klikanie w reklamy, które wyświetla portal. W przypadku mx.world było to 10 reklam dziennie. Główna bajka opiera się na tym, zyski miesięczne zazwyczaj nie przekraczają 10%, lecz niesamowicie dobrze jest rozwinięty program partnerski czyli otrzymujemy % od wpłat innych użytkowników.

Skąd bierze się popularność Revshare?

Jeśli zysk jest tak mały to dlaczego Revshare’y cieszą się taką popularnością ? Sam się nad tym zastanawiałem, dochodząc do wniosku jak i słuchając opowieści osób, które chciały mnie zachęcić, otrzymywałem mnóstwo, tak zwanych „mitów”. A mianowicie: „procent składany”, „Firma utrzymuje się z tego że ty oglądasz te reklam”.. itd. Żaden z tych argumentów niestety nie jest prawdziwy, magiczny procent składny jest tylko i wyłącznie marketingowym chwytem a prawdziwym źródłem zysków jest program poleceń, który jest nie realny. Polega na tym że prowizja nie ląduje z pieniędzy nowo wpłaconych do systemu lecz również z tych pieniędzy w systemie.

Jak zarabiamy w Revshare?

Prowizja jest naliczana od tak zwanej reinwestycji, nie od wpływu świeżej gotówki. Podsumowując wpłacamy 100$ na 2 miesięce czyli tyle ile trwa średnio pakiet reklamowy. On nam wypracowuje 20%, czyli mamy 120$. I ponownie zakupujemy pakiet reklamowy a prowizja wskakuje po raz kolejny na konto naszego sponsora. A dodatkowo bardzo często prowizję są wielopoziomowe, spójrzmy na przykładzie programu TheAdsTheam: „5 poziomów poleceń: 8% , 2% , 1% , 1% , 1%.”. Metoda działa na każdym poziomie, gdy wpłacimy odpowiednio dużo to każdego dnia możemy kupować nowy pakiet reklamowy a sponsorzy każdego dnia otrzymują prowizję. Co za tym idzie? Bardzo szybkie wyprowadzenie pieniędzy. Co w tym złego ? Pewnie nic ale osoba, która nie poleca nie jest w stanie dobrze zarobić, ponieważ system partnerski wyprowadzi większość gotówki a prawdopodobieństwo wypłaty kapitału po 10 miesiącach sięga zeru. Główna myśl tego przykładu to schemat, który wiąże się z płaceniem, a brak realnej wpłaty kapitału, utworzenie ogromnego balona, ponieważ pieniędzy w systemie nie przybyło natomiast prowizja został wypłacona, a zewnętrzne finansowanie nie istnieje lub jest zbyt małe.

Czy polecam Revshare?

Czy nadal występuje konieczność odpowiedzi na pytanie dlaczego nie polecam tego typu biznesów? Uważam że nie. Oczywiście mógłbym polecać i robić naprawdę dobre pieniądze na prowizjach, ale co z osobami, które chcą zarabiać pasywnie ? Prawdopodobnie stracą swój kapitał lub nie odniosą żadnego sukcesu w najgorszym wypadku. Może to nie zbyt modne, nie medialne, lecz po prostu sprzeczne z moim poglądem na świat. Po prostu uważam że jest to nieuczciwe. Czy jeszcze w dzisiejszym świecie ktoś ceni uczciwość to drugorzędna kwestia.

 

Pamiętaj rządź pieniądzem, lecz uważaj aby On nie rządził tobą nie zapomnij kim jesteś. Jeśli nie Revshare, to w co inwestować ? Sprawdź inne programy w których obecnie działam:

 

Trade Coin Club 

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Revshare – czym tak na prawdę jest?