Jak zarabiać w internecie? Czyli co musisz wiedzieć!


Jak zarabiać w internecie?

Jak zarabiać w internecie?

Ten post piszę z myślą o osobach, które chcą się dowiedzieć jak zarabiać w internecie ,  ale nie miały z tym do czynienia i nie wiedzą jakie kroki podjąć.

Musisz wiedzieć, że promuję zarabianie na programach reklamowych i inwestycyjnych do których w jakiś sposób musisz przesłać pieniądze. Ja korzystam i polecam najbardziej Bitcoin.

 

Programy, które ja proponuję wiążą się z koniecznością posiadania kont na procesorach płatniczych/portfelach bitcoin. Wszelkie rejestracje kont są darmowe. W zależności od tego, jaka metoda płatności jest dla Ciebie wygodniejsza masz do wyboru dwa procesory, które z całą pewnością mogę Ci polecić, mianowicie:

 • PAYZA – najpopularniejszy, skuteczny i bezpieczny procesor do płatności walutowej – w dolarach.
  Działa banalnie prosto: wpłacasz pieniądze przez przelew bankowy (ewentualnie w Bitcoinie, karta płatniczą) a następnie dokonujesz wpłaty do programu.
  Payza nie jest niestety wolna od opłat, niemal każdy – z wyłączniem BTC – sposób wpłaty wiąże się z opłatą. Programy też przeważnie pobieraja opłatę w wysokości ok 5% transakcji z tego procesora, ale za tą opłata kryje się gwarancja poprawnej transakcji.
 • COINPAYMENTS – procesor kryptowalutowy. Wszelkie wpłaty na procesor są wolne od opłat a wypłaty (czyli wpłaty do programu) mają jedynie opłatę transakcyjną w wysokości ok 0,07$ (0.0001 BTC).
  Polecam tą metodę, korzystam głównie z tego procesora.
  Dlaczego? A no dlatego, że jest darmowy, rozliczenia w bitcoinie są szybkie i nie są ograniczone np. przez święta, czy dni wolne.
  Poza tym, są programy, które nie akceptują innej formy płatności niż bitcoin, ale nie zapominajmy, że bitcoin jest przyszłością.

Oraz – obowiązkowo – najlepszy portfel kryptowalut on-line:

 • BLOCKCHAIN – Portfel do przechowywania kryptowalut. Posiada również aplikację mobilną na telefon, co jest super wygodne, oraz możliwość bezpośredniego zakupu bitcoina, czyli nie musisz wpłacać pieniędzy na giełde, kupuwać BTC i przelewać, możesz to zrobić z poziomu portfela!.

 

Jeśli wybierzesz rozliczanie w Bitcoinie, wystarczy sam BLOCKCHAIN

Jesteś już gotowy do działania? 🙂 Zapoznaj się teraz z programami w których obecnie działam,  a będziesz krok bliżej, aby dowiedzieć się jak zarabiać w internecie.

Trade Coin Club 

Skyllex

Elite Earners Club 

Nie namawiam, nie proponuję wchodzenia w każdy możliwy program, nie promuję każdego programu. Są programy w które wchodzę na krótki okres czas, O tych programach niestety nie znajdziesz tutaj informacji ze względu na kryterium czasu jak i niedostępności – są one dostępne dla moich poleconych, którzy otrzymują informacje w momencie gdy inwestuje lub przestaje inwestować.

Po co to wszystko piszę ?

Opisuję tutaj, każdy program po to abyś mógł uzyskać o Nim informację i zdecydować się ze Mną współpracować – Dlaczego ze Mną ?
Po krótkim kontakcie ze mną to pytanie przemieni się w prehistoryczny incydent, bardzo szybko dowiesz się jak zarabiać w internecie. W inwestycjach „siedzę” już wystarczająco długo abym mógł  wykształcić w sobie swoisty zmysł inwestor –  brzmi kosmicznie, lecz przekonasz się osobiście o czym mówię. Gdy sam zaczniesz zarabiać, dostrzeżesz niuanse każdej inwestycji.

Nauczę Cię:

 • na co zwracać uwagę,
 • które czynniki generują zbędne ryzyko,
 • w jakie inwestycje jaką strukturę kapitału przeznaczyć,
 • Jak zbudować swoją osobistą grupę,

Więcej szczegółów poznasz w dziale Edukacja. 

Dołączając do mnie, masz zagwarantowane:
 • wsparcie na każdym kroku działania.
 • Dostęp do tajnych grup na FB, gdzie otrzymasz wsparcie, wiedzę, szkolenia, możliwość zadawania pytań.
 • Kontakt bezpośredni ze mną – skype, fb, tel – gdzie pomogę Ci nie tylko w sprawach związanych z biznesem w którym działamy, ale również w innych kwestiach, jeśli będę mógł(z wyłączeniem innych programów, gdzie masz sponsora).
 • Informację z pierwszej ręki związane z programami w których działamy, oraz możliwych inwestycji w inne systemy, jeśli uznamy, że można na tym zyskać.
 • Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, mówienie o Tym, gdzie i jak zarabiasz w internecie –  sprawia ci przyjemność ?To umożliwię Ci i pomogę działać aktywnie w programach partnerski tych inwestycji w które wejdziesz. Dostarczę ci ku temu odpowiednich narzędzi. Jakich ?- Zainwestuj i zbuduj swój dochód ! A ja ci w tym wszystkim pomogę 🙂
 • Dodatkowo każda osobą, która zarejestruję się z mojego linku referencyjnego w wybranym przez siebie programie i złoży depozyt otrzyma od mnie Prezent w Postaci atrakcyjnego narzędzia do sprzedaży i budowania swojego zespołu

 

 Jeżeli masz jakieś pytania, nie zwlekaj i skontaktuj się ze mną. Rozwieję wszelkie wątpliwości 🙂