BitCoin – nowoczesna waluta!


Bitcoin logo Bitcoin(BTC) – waluta przyszłości!

Dzisiaj odrobinę inaczej, lecz również dowiesz się o tym jak zarobić, ale i nie tylko o tym. Poznaj Bitcoin!

Czym jest Bitcoin?

Jest tzw „kryptowalutą” stworzoną przez osobę o pseudonimie Satoshi Nakamoto.

Tak, tak, lecz po co nam ta informacja? A właśnie jest to bardzo cenna informacja, która ułatwi życie każdemu inwestorowi. Na przykład inwestując w Nordebank zwyczajnie potrzebowalibyśmy robić przelew międzynarodowy, który kosztuje w zależności od banku (15-30zł), czasami prowizja od wysłanej kwoty, poza tym przelew zostałby dostarczony dopiero za jakieś 5 dni, więc nie kalkuluje się nam to zupełnie.

Na szczęście mamy Bitcoin, który wysyła natychmiast kwotę, a koszty są groszowe, na przykład: Transfer około 500zł to 0.2$, w czasie 5 sekund. Pomijamy wszelkie instytucje bankowe i pośredników, a co za tym idzie – eliminujemy wysokie prowizje.
Imponujące? Tak, nawet bardzo! Ten przykład nie ukazuje pełni zalet, nie tylko oszczędzamy czas i pieniądze na transferach, lecz możemy zarabiać , więcej i więcej.

Jak działa Bitcoin?

Działa w sieci P2P (peer-to-peer), a najważniejszą rzeczą jest fakt, że nad naszą kryptowalutą nikt nie ma władzy, nikt bezpośrednio nie ma z niej zysków.  Każda zmiana musi być zatwierdzona demokratycznie przez odpowiednią ilość użytkowników. Bitcoin jest walutą ograniczoną. Co to oznacza? Może powstać ich 21 milionów. Nie więcej, nie mniej. Eliminuje to przede wszystkim ryzyko inflacji (nie ma co się bać, że ktoś je „dodrukuje” 🙂 ).

Czytaj więcej o zaletach Bitcoin.

Imponujące? Tak, nawet bardzo! Ten przykład nie ukazuje pełni zalet, nie tylko oszczędzamy czas i pieniądze na transferach, lecz możemy zarabiać , więcej i więcej.

Jak zarabiać więcej?

Zarabiamy na samym posiadaniu  kryptowaluty, która nieustannie rośnie.
Przyjrzyj się wykresowi przez ostatnie 3 miesiące.

zysk Bitcoin

Wykres

Przyrost z 600euro do prawie 900euro za jednego BTC, na samym przyroście kursu możemy zyskać nawet 300euro !

Na dodatek trend wzrostowy utrzymuje się od 2013 roku.
I tak nadal to nawet nie połowa zysku, który możesz otrzymać.
Jeśli jesteś zainteresowany tematem i chcesz zarobić odezwij się na priv.
Napisz, a przedstawię Ci, konkretną propozycję i pomogę odnieść sukces. Pamiętaj, że świat nie kończy się na zyskach z kryptowalut.
Sprawdź też programy w których możesz zarobić znacznie więcej:
Questra
 
Poniżej wstawiam link, z prezentacją. Obejrzyj i odkryj potencjał, który drzemie w Bitcoin!
Bitcoin